pracownik produkcji, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/364/07/2018/AW - 52798

opis stanowiska

Szukasz pracy w której panuje świetna atmosfera? Pracy, która daje satysfakcję finansową? Pracy, w której naprawdę masz szanse się rozwijać? Dołącz do naszego zespołu! Nie wymagamy doświadczenia!

oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie w wysokości od 17,54 zł/h do 21,97 zł/h
  • 500 złotych za polecenie do pracy pracownika w konkursie Poleć do Randstad
  • dodatki za pracę w weekend do 100 zł
  • pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową - płatne urlopy i składki
  • dofinansowanie posiłków, ciepłe napoje bez ograniczeń
  • bezpłatny Transport z Wrocławia, Oleśnicy
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)
  • zdobycie nowego doświadczenia

zadania

  • obsługa linii produkcyjnych
  • montaż elementów
  • pakowanie produktów
  • wstępna kontrola jakości
  • nadzór nad pracą maszyn/ obsługa maszyn
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w pozycji stojącej
  • zdolności manualnych
  • podstawowej znajomości obsługi komputera