pracownik produkcji, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mateusz ilski+48 693 470 490
numer referencyjny
/101/08/2019/MI - 59932

opis stanowiska

Szukasz pracy ? Interesuje Cię praca we Wrocławiu ? Chcesz pracować na 3 zmiany ? Mamy dla Cibie ofertę pracy przy produkcji w dogodne lokalizacji. Nie czekaj aplikuj już dziś. Masz szansę na prace w dużej międzynarodowej firmie w której panuje przyjazna atmosfera pracy, posiłki są dofinansowane parking dla rowerów i aut zamknięty. Oferujemy ponadto bezpłatną prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport.

oferujemy

  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • dodatkowe benefity: bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty mulitisport
  • darmowy parking dla pracowników,
  • dofinansowanie do posiłków
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • pracę w dogodnej lokalizacji

zadania

  • obsługa maszyn na stanowisku pracy
  • nadzór nad prawidłowym wykonaniem produktu
  • praca w ustalonym takcie
  • dbałość o czystość maszyn na stanowisku pracy
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • motywacji i chęci do pracy.