pracownik produkcji, wykroty

lokalizacja
wykroty, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

izabela modras+48 697 200 224
numer referencyjny
/570/03/2021/IM - 69033

opis stanowiska

Poszukujesz pracy od zaraz? Trafiony - zatopiony! Nie czekaj - zbuduj nowe jutro. Poszerz swoje doświadczenie oraz otrzymaj możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy i skorzystaj z zapewnionego darmowego transportu z Bolesławca!

oferujemy

  • zorganizowany darmowy transport do pracy i z powrotem na trasie Bolesławiec-Wykroty > Wykroty-Bolesławiec
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością otrzymania stałego zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
  • możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego, pracując w nowo otwieranej fabryce

zadania

  • prace produkcyjne w dziale sortowania
  • przestrzeganie ustalonych wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń
  • wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość

oczekujemy

  • gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz w systemie zmianowym
  • dokładności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki