pracownik produkcji, żary

lokalizacja
żary, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,500 - 2,700 PLN / M-C

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

paulina bartkiewicz+48 609306808
numer referencyjny
/295/03/2018/PB - 50332
klient
Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Szukasz pracy? Nie masz doświadczenia ani dodatkowych uprawnień? To nic!

Dla Naszego klienta poszukujemy pracowników do produkcji tonerów do drukarek laserowych :-)

Zapewniamy darmowy dojazd ze Szprotawy, Lubska i Przewozu!

oferujemy

  • stałe miesięczne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2100 zł brutto - brak pracy w akordzie,
  • umowę o pracę tymczasową (opłacamy wszystkie składki, można ubezpieczyć członków rodziny, płatne urlopy),
  • premia za frekwencję w wysokości do 500 zł brutto,
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do firmy po wypracowaniu limitu godzin,
  • pracę w zgranym zespole, przy zaawansowanych, nowych technologiach,
  • bezpłatny transport do pracy oraz z pracy z Lubska, Jasienia, Żagania, Szprotawy, Przewozu, Wymiarek i Witoszyna - beż żadnych kosztów,
  • pakiet benefitów Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online!

zadania

  • składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów,
  • praca na stanowisku przy taśmie linii produkcyjnej z możliwością pracy stojącej lub siedzącej (wygodne krzesło przy każdym stanowisku)
  • dbanie o czystość w obrębie swojego stanowiska pracy ,
  • przestrzeganie zasad i wytycznych BHP,
  • praca w systemie dwuzmianowym po 8 godzin dziennie,

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • motywacji i zaangażowania w pracę,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów ze współpracownikami,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym.