pracownik produkcji, żary

lokalizacja
żary, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,500 - 2,700 PLN / M-C

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

paulina bartkiewicz+48 609306808
numer referencyjny
/295/03/2018/PB - 53591
klient
Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Nie masz doświadczenia w pracy na produkcji? Szukasz pracy a nie masz żadnych uprawnień?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy pracowników produkcji do pracy przy produkcji tonerów do drukarek laserowych.

Zapewniamy darmowy dojazd ze Szprotawy, Żagania, Lubska, Jasienia oraz Przewozu, Witoszyna i Wymiarek!

Miejsce pracy: Żary

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

oferujemy

  • stałe miesięczne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2100 zł brutto - brak pracy w akordzie,
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, można ubezpieczyć członków rodziny, płatne urlopy),
  • premia za frekwencję w wysokości do 500 zł brutto naliczana już po trzydziestu dniach zatrudnienia,
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do firmy po wypracowaniu limitu godzin,
  • pracę w zgranym zespole, przy zaawansowanych, nowych technologiach,
  • bezpłatny transport do pracy oraz z pracy z Lubska, Jasienia, Żagania, Szprotawy, Przewozu, Wymiarek i Witoszyna - bez żadnych kosztów,
  • pakiet benefitów Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online!

zadania

  • składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów,
  • sortowanie wg schematu tonerów pustych, zużytych,
  • wykonywanie prostych i powtarzalnych prac manualnych, na indywidualnych stanowiskach,
  • dbanie o czystość w obrębie swojego stanowiska pracy ,
  • przestrzeganie zasad i wytycznych BHP poznanych na szkoleniu wstępnym,
  • praca tylko w systemie dwuzmianowym po 8 godzin dziennie (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00)

oczekujemy

  • chęci do pracy,
  • motywacji i zaangażowania w powierzoną pracę,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym.

Zadzwoń już teraz na numer 609 306 808 lub zaaplikuj na to ogłoszenie, a umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Możesz także wysłać SMS o treści "PRACA PRZY TONERACH", a oddzwonimy!