pracownik produkcji, żary

lokalizacja
żary, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,500 - 2,700 PLN / M-C

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

paulina bartkiewicz+48 609306808
numer referencyjny
/295/03/2018/PB - 55905
klient
Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Szukasz pracy przy produkcji? Odpowiada Ci praca tylko na dwie zmiany, w czystym i cichym miejscu? Nie masz jeszcze doświadczenia, a chcesz rozwijać się w nowoczesnej firmie?

Aplikuj i zacznij pracę w miejscu, w którym nie będziesz tracił pieniędzy na dojazdy!

Miejsce pracy: Żary

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

oferujemy

• umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia),

• wynagrodzenie 2500 zł brutto plus + premia za frekwencję w wysokości do 200 zł brutto,

• darmowy transport z Lubska, Jasienia, Żagania, Szprotawy, Przewozu, Wymiarek i Witoszyna,

• pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie,

• szkolenie wprowadzające,

• możliwość długofalowej współpracy oraz zatrudnienie bezpośrednio u klienta po wypracowaniu limitu godzin

Mamy aż dwie przerwy w pracy!

zadania

• praca przy linii produkcyjnej, w cichej i czystej hali,

• składanie, kompletowanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie oraz etykietowanie tonerów do drukarek laserowych,

• utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Praca tylko w godzinach 6:00-13:50 oraz 14:10-22:00

oczekujemy

• sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

• przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

• gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym

• dyspozycyjności w pojawiające się soboty pracujące wg przejrzystego kalendarza pracy.

Zadzwoń już teraz na numer 609 306 808 lub zaaplikuj na to ogłoszenie, a umówimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Możesz także wysłać SMS o treści "PRACA PRZY TONERACH", a oddzwonimy!