pracownik produkcji, żary

lokalizacja
żary, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,500 - 2,700 PLN / M-C

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

paulina bartkiewicz+48 609306808
numer referencyjny
/295/03/2018/PBszymonbarbara no - 55905
klient
Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Poszukujesz lekkiej pracy w systemie dwuzmianowym? Ważne jest dla Ciebie by to pracodawca dbał o twój dojazd do pracy a wynagrodzenie było zawsze na czas? Mamy dla Ciebie idealną pracę od zaraz! Aplikuj już dziś!

oferujemy

• umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia),

• wynagrodzenie 2500 zł brutto plus + premia za frekwencję w wysokości do 200 zł brutto,

• darmowy transport z Lubska, Jasienia, Żagania, Szprotawy, Przewozu, Wymiarek i Witoszyna,

• pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie,

• dwie przerwy w trakcie pracy

• możliwość długofalowej współpracy oraz zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

zadania

• praca przy linii produkcyjnej, w cichej i czystej hali,

• składanie, kompletowanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie oraz etykietowanie tonerów do drukarek laserowych,

oczekujemy

• sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

• przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

• gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym

Zadzwoń już teraz na numer 609 306 808 lub wyślij sms o treści "praca" a oddzwonimy jeszcze dziś!