pracownik produkcji, żary

lokalizacja
żary, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
2,750 / M-C

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy
2,750 / M-C

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka twarda+48 +609306808
numer referencyjny
/560/09/2020/AT - 65823

opis stanowiska

Dobrze czujesz się w pracy przy produkcji? Odpowiada Ci praca tylko na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku, w czystym i cichym miejscu? Nie masz jeszcze doświadczenia, a chcesz rozwijać się w nowoczesnej firmie?

Aplikuj i zacznij pracę w miejscu, w którym nie będziesz tracił pieniędzy na dojazdy.

oferujemy

• umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop i pozostałe świadczenia)

• premia za frekwencję w wysokości do 400 zł brutto

• darmowy transport z Lubska, Jasienia, Żagania, Szprotawy, Przewozu, Wymiarek i Witoszyna

• pakiet dodatków Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie

• szkolenie wprowadzające

• możliwość długofalowej współpracy oraz zatrudnienie bezpośrednio u klienta po wypracowaniu limitu godzin

zadania

• praca przy linii produkcyjnej, w cichej i czystej hali

• składanie, skręcanie, pakowanie, foliowanie, oklejanie, napełnianie lub etykietowanie tonerów oraz ich sortowanie

• utrzymanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

• sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

• przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

• gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym