pracownik produkcji, zawiercie

lokalizacja
zawiercie, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena tutak+48 504143981
numer referencyjny
/99/12/2018/MT - 55532

opis stanowiska

Jesteś z Zawiercia lub okolic i szukasz pracy na produkcji?

Pracowałeś z frezarkami, miałeś pierwszy kontakt z maszynami CNC lub jesteś po kursie frezera lub CNC? Aplikuj niezwłocznie- mamy dla Ciebie pewną pracę.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę tymczasową przez 6 miesięcy, potem przejście bezpośrednio "pod firmę"
  • regularne wynagrodzenie- stawka godzinowa od 16,10 zł brutto/h plus do 30% premii regulaminowej
  • wypłatę zawsze na czas do 10-go dnia każdego miesiąca
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • pakiet benefitów Randstad: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, etc.
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego- przyuczenie do zawodu
  • dobrą atmosferę pracy w nowej hali produkcyjnej z pełnym zapleczem socjalnym

zadania

  • prace przy frezowaniu wyrobów (klamek, szyldów) z aluminium
  • prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości
  • kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
  • stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania
  • przestrzeganie przepisów bhp i ppoż

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji, możliwość przyuczenia do zawodu frezera
  • odpowiedzialności, dokładności i precyzji w wykonywaniu czynności
  • zaangażowania, sumienności
  • umiejętności manualnych
  • umiejętności obsługi frezarki CNC ( wystarczy wcześniejszy kurs)
  • mile widziane doświadczenie frezowaniu detali z aluminium