pracownik produkcji, zielona góra

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

barbara nowak+48 669306902
numer referencyjny
/125/01/2019/BN - 55911

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia na produkcji w firmie będącej liderem w branży? Ważna jest dla Ciebie atmosfera w zespole oraz możliwość podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji? Aplikuj do nas już dziś i znajdź pracę gwarantującą stabilizację zatrudnienia w okolicach Zielonej Góry!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie
  • dowóz do pracy
  • stawka godzinowa 15 pln brutto za godzinę
  • 300 pln brutto za pracę systemie IV bryg
  • premia 50 pln brutto za pracę w sobotę, niedzielę
  • premia kwartalna BHP
  • praca w Cigacicach w systemie IV brygadowym

zadania

  • proste prace produkcyjne

oczekujemy

  • sumienności i zaangażowania

Zainteresowany? Aplikuj lub wyślij sms o treści „pracownik produkcji” na numer 697 872 174 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!A

gencja zatrudnienia – nr wpisu 47