pracownik produkcji, złotoryja

lokalizacja
złotoryja, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/436/08/2020/KS - 65238

opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz? Już dziś możesz stać się częścią świetnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, które jest producentem systemów akustycznych dla firm z branży motoryzacyjnej oraz agd. Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w firmie Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • premię regulaminową do 575 zł brutto
  • dodatek za prace w systemie 4-brygdowym/równoważnym
  • bogaty pakiet dodatków: dodatek urlopowy, dodatek z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dofinansowanie do wyprawki szkolnej do (dla dziecka w wieku szkolnym), premia roczna za brak absencji chorobowych
  • szeroki pakiet dodatków pozapłacowych, a w nim m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, paczki dla dzieci na Mikołaja, częściowe dofinansowanie do obiadów

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • pakowanie części według wzorcowego arkusza danych
  • nadzór i kontrola produkcji zgodnie ze specyfikacją działu jakości
  • natychmiastowe zgłaszanie wszelkich usterek i awarii bezpośredniemu przełożonemu, wypełnianie dokumentacji
  • współpraca ze wszystkimi pracownikami obsługującymi linię produkcyjną

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnej
  • gotowość do pracy w 3-zmianowym lub 4-brygadowym systemie czasu pracy (system równoważny)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • sumienność, terminowość
  • przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy