pracownik produkcji/operator stacji wyparnej, warka

lokalizacja
warka, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

milena ilczuk+48 667301907
numer referencyjny
/368/06/2020/MI - 64202

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w produkcji w branży spożywczej? Praca na zmiany nie stanowi dla Ciebie problemu? Nie zwlekaj - napisz albo zadzwoń do nas!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na dłuższy okres,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 20-25 PLN brutto/h (w okresie próbnym),
  • w okresie czerwiec - grudzień praca na 3 zmiany (6-14.00 ; 14-22.00 ; 22-06.00) w pozostałym okresie na 1 zmianę - 7-15.00,
  • możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.

zadania

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych do produkcji soków i koncentratów owocowych
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie utrzymania parametrów gotowego wyrobu
  • rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie tłoczni

oczekujemy

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dużym atutem,
  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (ewentualnie możemy pomóc w jej wyrobieniu).