pracownik produkcji/pakowacz, czeladź

lokalizacja
czeladź, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabela bochenek 609-533+48 003
numer referencyjny
/393/08/2018/NK - 53420

opis stanowiska

Szukasz pierwszej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji?

Jeżeli jesteś dyspozycyjny/na do pracy na 3 zmiany, mamy dla Ciebie idealną ofertę !

Praca na produkcji w Czeladzi, okolice centrum handlowego M1 !

Dobry dojazd z Będzina, Dąbrowy, Czeladzi, Siemianowic i Katowic

oferujemy

  • stawkę godzinową + premie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży produkcyjnej
  • pracę w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę już po 4 miesiącach!
  • atrakcyjny pakiet RandstadPlus ( prywatna opieka medyczna, karta sportowa i zniżki na zakupy znanych marek)

zadania

  • pakowanie, etykietowanie papierowych opakowań na żywność
  • obsługa maszyn
  • dbanie o zachowanie jakości wyrobu

oczekujemy

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane, chętnie wszystkiego Cię nauczymy. Oczekujemy jedynie gotowości do wyrobienia książeczki sanepidowskiej i zaangażowania !