pracownik produkcji/premia/szybka rekrutacja/praca od zaraz, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
250
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

kamila wojton+48 609 833 663
numer referencyjny
/254/05/2020/SP - 63767

opis stanowiska

Chcesz szybko zmienić pracę albo zdobyć nowe doświadczenie zawodowe? Zgłoś się do nas już dziś! Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w pełni oskładkowaną, płatne L4 oraz urlopy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • gwarancję wypłaty na czas + premię + atrakcyjne dodatki
  • pracę w systemie zmianowym
  • pracę od zaraz
  • pakiet benefitów Randstad PLUS ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach )
  • dofinansowanie do dojazdów autokarem na wszystkie zmiany z Nowej Słupi, Wierzbicy, Iłży, Skarżyska Kościelnego

zadania

  • dbanie o jakość i terminowość wykonywanych robót
  • dbanie o ład i porządek stanowiska pracy
  • przestrzeganie zasad i procedur

oczekujemy

  • motywacji i chęci do pracy
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • doświadczenie mile widziane ale nie jest to warunek konieczny
  • dobrego wzroku
  • sprawności manualnej