pracownik produkcji/specjalista, lublin

lokalizacja
lublin, lubelskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra niedźwiedź-kostecka+48 571803743
numer referencyjny
/260/11/2020/AN - 66626

opis stanowiska

masz doświadczenie pracy na produkcji? cechuje cię dokładność, precyzja i zamiłowanie do szczegółu? weź udział w rekrutacji na stanowisko specjalisty produkcji dla jednej z prężnie rozwijających się firm na lubelskim rynku!

oferujemy

  • praca w systemie 2-zmianowym (6-13:45, 14:15-22) od poniedziałku do piątku plus jedna sobota w miesiącu
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • zarobki zaczynające się od 2800zł brutto/miesiąc plus system premiowy
  • pakiet benefitów - Luxmed, budżet integracyjny, system promocji nowej idei, świeże owoce w wybrane dni tygodnia
  • możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta

zadania

  • przygotowywanie produktu wedle ściśle ustalonych instrukcji i receptur
  • dodawanie surowców na etapie produkcji
  • precyzyjne odmierzanie surowców i kontrola jakości

oczekujemy

  • wysokich zdolności manualnych
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności przestrzegania ściśle wytyczonych receptur i instrukcji
  • doświadczenie pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem