pracownik produkcyjno-transportowy, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna zagożdżon+48
numer referencyjny
/460/11/2018/AZwnuk - 55295

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji i jako operator wózka widłowego, szukasz pracy w dogodnej lokalizacji, z miłą atmosferą i zgranym zespołem - APLIKUJ!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjna stawka godzinowa + premia
  • dopłatę do posiłków pracowniczych
  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę sportową
  • możliwość zdobycia doświadczenia na produkcji
  • pracę w zgranym i pomocnym zespole

zadania

  • odbiór produktu z maszyny
  • obsługa sprzętu pomocniczego - wózki widłowe niskiego podnoszenia
  • wizualna kontrola jakości
  • znakowanie produktów, pakowanie
  • odkładanie na paletę produktu, foliowanie
  • połączenie stanowiska produkcyjnego z magazynowym

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej ( pon – pt) oraz możliwość nadgodzin w soboty
  • dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysokiej motywacji do pracy
  • dbałości o szczegóły
  • sprawności manualnej
  • doświadczenia w pracy na produkcji i magazynie - mile widziane
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

Aplikuj i prześlij aktualne CV lub wyślij SMS o treści "PRACA WROCŁAW" na numer: 607 301 900. Nasi konsultanci z chęcią szerzej opowiedzą o ofercie.

Anna Zagożdżon tel. 607 301 900