pracownik produkcyjny - wyrobów szklanych, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
40
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

milena michalska+48 693 470 679
numer referencyjny
/73/10/2017/MM - 55061

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy będącej największym producentem wyrobów szklanych w Polsce oraz jednym z czołowych producentów w Europie, poszukujemy w chwili obecnej osób na stanowisko: pracownik produkcji

Jeśli chcesz mieć swój udział w tworzeniu butelek z branży kosmetycznej i alkoholowej dla najekskluzywniejszych marek na świecie, aplikuj już teraz.

Miejsce pracy: Częstochowa; Dzielnica: Wyczerpy_Aniołów

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejęcia i zatrudnienia stałego
  • wynagrodzenie zasadnicze godzinowe 15,90 zł brutto, wraz z premią
  • dodatek za pracę w porze nocnej oraz za pracę w niedzielę
  • nadgodziny płatne 100%
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas

zadania

  • pakowanie wyrobów szklanych (mechanicznie/ręcznie)
  • kontrola jakości
  • sortowanie wyrobów szklanych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4-brygadowym