pracownik produkcyjny, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika kasolik+48 33 472 52 03
numer referencyjny
/579/10/2017/KF - 47519

opis stanowiska

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu najnowocześniejszych budynków na świecie? Z nami to możliwe! Zacznij z nami pracę w firmie będącej największym producentem profili aluminiowych w Polsce oraz jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie!

oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejęcia i zatrudnienia stałego
  • wynagrodzenie zasadnicze godzinowe, wraz z premią za obecność i dofinansowaniem posiłków
  • godziny nadliczbowe płatne 100%
  • w przypadku przepracowanych sobót w miesiącu dodatek za wydłużony tydzień pracy
  • dobrowolną kartę OK System oraz ubezpieczenie grupowe PZU
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas

zadania

  • wsparcie w zakresie obróbki powierzchniowej profili aluminiowych
  • kontrola jakości materiału
  • obsługa maszyn

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym (okresowo – IV-brygadowym)
  • sumienności i dokładności w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • zaangażowania i chęci do pracy

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 47)