pracownik produkcyjny, kutno

lokalizacja
kutno, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

alicja kawałkowska+48 609203833
numer referencyjny
/698/10/2017/AK - 47652

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Cenisz sobie możliwość rozwoju? Nie czekaj! Zgłoś się do Nas!

oferujemy

  • stabilne wynagrodzenie i podwyżkę po 3 i 6 miesiącu pracy
  • dodatek paliwowy dla każdego pracownika
  • karta żywnościowa
  • umowa o pracę tymczasową (płatny urlop i nadgodziny, dodatek nocny, ZUS)
  • 3-4 dni wolnego wynikające z grafiku pracy
  • miła atmosfera z praktyką poszanowania pracownika
  • jesteśmy blisko Ciebie –dyżury konsultanta, w miejscu pracy
  • pakiet benefitów Randstad PLUS

zadania

  • kontrola produktu na etapie produkcji
  • obsługa maszyny do wytwarzani produktu końcowego
  • dbanie o stanowisko pracy

oczekujemy

  • książeczki Sanepid
  • chęci rozwoju i nauki
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy w wysokiej temperaturze