pracownik przy produkcji kosmetyków, garwolin

lokalizacja
garwolin, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

wioleta rudzińska+48 609537731
numer referencyjny
/237/08/2020/WR - 65060

opis stanowiska

Chcesz podjąć stabilne zatrudnienie w fabryce produkującej i dystrybuującej kosmetyki? Aktualnie oferujemy różne stanowiska pracy.

ZAAPLIKUJ, ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści "ZATRUDNIENIE" na numer 882 432 162 lub 882 432 167 oddzwonimy do Ciebie i opowiemy Ci o ofertach pracy jakie aktualnie posiadamy.

oferujemy

  • stawkę godzinową do 19,50 zł brutto - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • bogate paczki z kosmetykami raz na kwartał
  • pracę w klimatyzowanych pomieszczeniach
  • dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy – Garwolin; Dęblin- Łaskarzew – Garwolin; Zambrzyków – Garwolin; Pilawa – Garwolin; Żelechów – Górzno – Garwolin; Godzisz – Garwolin; Wilczyska – Miastków – Garwolin; Kletnia – Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów – Choiny – Garwolin; Dudka - Garwolin

zadania

  • kompletacja zamówień /przewożenie kartonów z produktami do miejsc kompletacji/ obsługa prostych maszyn na produkcji

lub

  • prace na linii produkcyjnej przy produkcji kosmetyków/ obsługa prostych maszyn

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
  • nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy !