pracownik przy produkcji posiłków typu fast food, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,000 - 3,100 PLN / M-C

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605219620
numer referencyjny
/403/07/2019/KCknafe - 59599

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia i cenisz sobie prace w przyjaznej atmosferze? Mamy coś odpowiedniego dla Ciebie. Dla jednego z naszych klientów zajmujących się dystrybucją świeżych, mrożonych produktów. Poszukujemy osób na stanowisko: pracownik produkcji (miel widziane osoby z dzielnic: Kombinat, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta).

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 - zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka miesięczna: 3100 zł brutto + dodatek nocny - stawka zależna od doświadczenia i posiadanych uprawnień)
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia

zadania

  • praca fizyczna przy produkcji posiłków typu fast food (głównie przy produkcji zapiekanek świeżych i mrożonych)
  • obsługa i nadzór nad prawidłową pracą maszyn na linii produkcyjnej
  • ścisła współpraca z liderem zmiany oraz osobami odpowiedzialnymi za utrzymanie ruchu
  • sortowanie i pakowanie wyrobów gotowych na produkcji

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • aktualnej książeczki SANEPID
  • samodyscypliny pracy, sumienności w wykonywaniu powierzonych działań
  • chęci do pracy i zaangażowania w wykonywane czynności
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy cateringu\gastronomii etc.