pracownik przygotowania dokumentacji technicznej, starachowice

kontakt w randstad
ewelina czartoryjska - 669 230 933, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/589/06/2018/EC - 52275

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Aktualnie poszukujemy osób do działu technik spawalniczych na stanowisko pracownika dokumentacji technicznej.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • pracę na pełen etat
  • dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Randstad Plus umożliwiające opiekę medyczną, oferującą kartę sportową, zniżki na zakupy online, do kina, restauracji i inne udogodnienia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

zadania

  • przygotowanie dokumentacji technicznej dla produkcji na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej
  • wyjaśnianie niezgodności rysunkowych i błędów systemowych w produkcji
  • współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi

oczekujemy

  • ukończonych studiów technicznych inż. lub w trakcie ostatniego roku studiów (mechanika i budowa maszyn, mechanika pojazdów lub pokrewne)
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość programów 3D (AutoCad, Solidworks, Catia)