pracownik serwisu porządkowego, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kinga bargieł+48 697 200 562
numer referencyjny
/36/09/2020/KB - 65333

opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w kompleksowym świadczeniu usług czyszcząco - porządkowych, poszukujemy pracownika serwisu sprzątającego na jeden z obiektów siedzibą w Bielsku-Białej przy ulicy Karpackiej.

Mile widziane także osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta (praca stała)
  • pracę w systemie II - zmianowym w godzinach 7:00 - 21:00
  • indywidualnie ustalany grafik pracy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uznaniową
  • bogaty pakiet socjalny:

- dofinansowanie do dojazdów do pracy

- dofinansowanie do leków/sanatoriów

- dofinansowanie do wczasów / kolonii dla dzieci

- dofinansowane do czesnego (przedszkolne / żłobkowe dla dzieci)

- opieka medyczna Luxmed (podstawowa)

- ubezpieczenie grupowe

zadania

  • sprzątanie pomieszczeń w salonie sprzedaży
  • dbałość o ład i porządek w obiekcie

oczekujemy

  • dokładności i rzetelności
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane będą także osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności