pracownik serwisu, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra niedbała+48 501327769
numer referencyjny
/65/09/2020/AN - 65362

opis stanowiska

Szukasz pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2- zmianowym?

Zależy Ci na rozwoju dotychczasowych umiejętności?

Chcesz być częścią międzynarodowej organizacji?

Dołącz do najlepszych.

Dla naszego Klienta, renomowanej organizacji będącej liderem w branży napraw elektroniki komputerowej poszukujemy zmotywowanych pracowników ceniących sobie rozwój i stabilizację.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę z pełnym oskładkowaniem- docelowo zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku- wolne weekendy
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach przedsiębiorstwa
  • możliwość korzystania z siłowni na terenie firmy
  • konsultacje lekarskie (lekarz rodzinny) na miejscu oraz psychologiczne
  • dofinansowanie do obiadów (koszt dla pracownika 3,00)

zadania

  • wykonywanie wstępnych testów urządzeń
  • montaż i demontaż urządzeń elektronicznych
  • wykonywanie testów końcowych

oczekujemy

  • wysoka motywacja do pracy
  • zdolności manualne
  • podstawowa znajomość budowy i obsługi komputera
  • umiejętność pracy pod presją czasu