pracownik sprzątający pokład samolotu, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
100

kategoria
Inne

kontakt w randstad

marcin baliszewski+48 +48697800853
numer referencyjny
/255/11/2017/NK - 48305

opis stanowiska

Chcesz pracować w nowoczesnym otoczeniu w świetnej lokalizacji w Warszawie? Mamy dla Ciebie pracę na Lotnisku Okęcie. Aplikuj do Randstad i ciesz się stabilną pracą w przyjaznej atmosferze. Każdy pracownik Randstad może dołączyć do pakietu dodatków Randstad PLUS i korzystać z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie (ponad 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski).

Dla naszego klienta – lidera rynku, zarządzającego m.in. Lotniskiem Okęcie w Warszawie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik lotniska - sprzątanie samolotów oraz powierzchni lotniska.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • pracę na Lotnisku Okęcie w Warszawie; świetny dojazd komunikacją miejską: SKM, KM oraz autobusem
  • wynagrodzenie miesięczne 2300 zł brutto +premia miesięczna około 600 zł brutto
  • pakiet dodatków : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie (aż 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski, z możliwością korzystania z siłowni, basenu lub zajęć fitness); atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, pizzeriach i kawiarniach praca w ciekawym miejscu i w przyjemnej atmosferze

zadania

  • bieżące utrzymanie czystości i porządku na powierzonym odcinku na lotnisku lub sprzątanie samolotów
  • dbałość o powierzone mienie spółki
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy stosowaniu środków chemicznych oraz narzędzi używanych przy pracy związanej z utrzymywaniem czystości

oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • uczciwości i dokładności
  • umiejętności pracy pod presją czasu