pracownik szlifierni, mazańcowice

lokalizacja
mazańcowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna badowska+48 603304706
numer referencyjny
/193/10/2020/KB - 66027

opis stanowiska

Interesujesz się blacharstwem samochodowym? Chętnie pogłębiasz swoją wiedzę na temat nowych technologii i kierunków rozwoju tej branży? Jesteś osobą dokładną i rzetelną? Posiadasz zdolności manualne? Poznaj naszą nową ofertę pracy w Mazańcowicach i aplikuj!

oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością nawiązania stałej współpracy
  • pracę w systemie 1-zmianowym w godzinach 8:00 – 16:00 w nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (około 2500 zł netto/m-c)
  • pracę stacjonarną na terenie hali produkcyjnej w Mazańcowicach
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

zadania

  • praca z urządzeniem pneumatycznym do szlifowania detalu
  • ręczne szlifowanie detalu
  • praca przy komponentach samochodowych

oczekujemy

  • zdolności manualnych oraz wyobraźni przestrzennej
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy w lakierni /warsztacie lakierniczym
  • dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
  • chęci do pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności