pracownik techniczny ds. kontroli materiałowej, strzelce opolskie

lokalizacja
strzelce opolskie, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/204/06/2019/MK - 58959

opis stanowiska

Dobrze odnajdujesz się w międzynarodowej firmie produkcyjnej?

To świetnie bo poszukujemy właśnie Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą ofertą pracy.

oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach
  • przyjazne środowisko pracy
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • organizacja i nadzorowanie przebiegu czynności laboratoryjnych
  • wypracowywanie standardów technicznych
  • planowanie kontroli w laboratorium badań materiałowych
  • realizacja / organizacja procesu reklamacji wewnątrz i na zewnątrz
  • analityczna ocena danych z obszaru badań materiałowych i korozyjnych oraz ich dokumentacja
  • opracowywanie sprawozdań z analiz materiałowych oraz ich dopuszczanie
  • analiza i ocena części wadliwych
  • współpraca w projektach dotyczących kwestii materiałowych
  • opracowywanie instrukcji roboczych oraz przepisów kontrolnych dla obszaru
  • przeprowadzanie kontroli re - kwalifikacyjnych według specyfikacji
  • przeprowadzanie kontroli wejściowych towarów zgodnie z wytycznymi
  • opracowywanie sprawozdań z kontroli
  • kontrola rysunku technicznego badanych przedmiotów obróbki, ustalanie odstępstw i dokumentowanie
  • dopuszczanie nowych urządzeń i maszyn zgodnie ze specyfikacją
  • dopuszczanie urządzeń i maszyn po przestawieniu produkcji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość pojęć jakościowych oraz właściwej wiedzy dla branży samochodowej (wiedza dotycząca narzędzi)
  • znajomość zarządzania jakością, np. FMEA, system audytowy SPC (produkt /proces),
  • język angielski umożliwiający codzienną komunikację
  • znajomość metody 8D / arkusz z rozwiązaniami A3, PCD / PDCA, ISO TS 16949, VDA, wymagania CQI,
  • odpowiedzialność za produkt, CQI 9 oraz CQI 15, metody badania materiałów