pracownik techniczny w magazynie, belsk duży

lokalizacja
belsk duży, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

wioletta bronatek+48 603306201
numer referencyjny
/215/06/2020/WR - 64078

opis stanowiska

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal.

oferujemy

  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość nauczenia się systemów magazynowych oraz zapoznania się ze sprzętem technicznym
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną dla każdego pracownika
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • miesięczną premię (uzależnioną od zaangażowania w powierzone obowiązki)

zadania

  • praca w magazynie części zamiennych
  • przyjmowanie towarów i wkładanie w odpowiednie pojemniki magazynowe
  • udział w inwentaryzacji: liczenie, sprawdzanie stanu ze spisem z systemu
  • praca przy komputerze, praca z systemem magazynowym

oczekujemy

  • wiedzy technicznej – rozróżnianie przedmiotów technicznych jak np.: łożyska, paski klinowe, silniki
  • uprawnień na wózki widłowe popartych umiejętnościami jazdy (dodatkowy atut)
  • obsługi komputera
  • znajomości systemu Sap lub innego systemu magazynowego (mile widziane)
  • sprawności manualnej
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • gotowości do pracy zmianowej
  • skrupulatności i dbałości o szczegóły
  • wykształcenia technicznego, zawodowego lub średniego
  • książeczki sanepid

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.