pracownik techniczny, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta kubik+48 506463132
numer referencyjny
/474/09/2020/MK - 65744

opis stanowiska

Czytasz dokumentację techniczną?

Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu elektryki i mechaniki?

Jeśli tak, to poświęć chwilę by zapoznać się z ofertą pracy którą mamy właśnie dla Ciebie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia zaczynające się od 4000 zł netto
  • samozatrudnienie- własna działalność

zadania

  • bieżący nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń i narzędzi w tym np. zlecenie przeglądów okresowych
  • kontrola stanu technicznego maszyn i narzędzi, przeprowadzanie napraw, bieżące serwisowanie
  • prowadzenie ewidencji magazynowej
  • zaopatrzenie magazynu
  • koordynowanie i rozliczanie wynajmu sprzętu zgodnie z potrzebami firmy
  • wydawanie paliwa i prowadzenie dokumentacji z tym związanej

oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B
  • czytanie dokumentacji technicznej
  • praktyczna wiedza w zakresie elektryki i mechaniki
  • doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii i naprawie maszyn i urządzeń
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji dotyczącej wydawanego paliwa i sprzętu
  • znajomości obsługi komputera