pracownik transportu logistycznego, krzeszów

lokalizacja
krzeszów, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna markowska+48 609744255
numer referencyjny
/429/08/2020/KM - 65229

opis stanowiska

Szukasz ciekawej pracy? Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy i chcesz dołączyć do zespołu

w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

oferujemy

  • praca od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + 2 premie + premia frekwencyjna 200 zł miesięcznie )
  • dostępna stołówka na zakładzie z pysznymi posiłkami
  • praca od poniedziałku do piątku na III zmiany
  • praca pozwalającą na doskonalenie i samorealizację
  • praca w grupie w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym
  • najlepsza opieka specjalistów Randstad

zadania

  • przygotowanie komponentów do produkcji i odkładanie ich na miejsca odkładcze dla produkcji
  • układanie palet z komponentami na wyznaczonych miejscach na magazynie
  • odbieranie gotowych wyrobów z produkcji
  • przygotowywanie pustych opakowań dla produkcji

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe- wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • mile widziane doświadczenia w pracy na magazynie