pracownik transportu, sosnowiec

lokalizacja
sosnowiec, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena lenard+48 505 098 922
numer referencyjny
/184/05/2019/ML - 58371

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy i chcesz zdobyć doświadczenie w tym zakresie? Jesteś zdecydowany, że praca na wózku widłowym to praca, w której się realizujesz? Marzy Ci się praca w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym wynagrodzeniem?

Wspaniale - mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Poszukujemy obecnie operatorów wózków widłowych do pracy u lidera z branży automotive!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • możliwość rozwoju i nauki wśród najwyższej klasy specjalistów
  • dla najlepszych istnieje możliwość zatrudnienia w strukturach klienta
  • program Randstad Plus (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

zadania

  • obsługa wózków widłowych
  • weryfikacja stanu technicznego sprzętu logistycznego
  •  załadunek i rozładunek
  •  zatwierdzanie odbioru wyrobu/półwyrobu gotowego z obszaru
  • zasilanie linii produkcyjnych
  • raportowanie do przełożonego i zmienników
  • obsługa systemu magazynowego
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • umiejętności pracy zespołowej
  • samodzielności i motywacji do pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem