pracownik utrzymania ruchu-toyota, jelcz-laskowice

lokalizacja
jelcz-laskowice, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

monika szpyrka - 695-951+48 820
numer referencyjny
/64/08/2018/MS - 53108

opis stanowiska

Obierz właściwy kierunek – zdobywaj kwalifikacje tworząc technologie przyszłości w Toyota Motor Manufacturing Poland

Jeśli ważne jest dla Ciebie, aby miejsce Twojej pracy dawało poczucie bezpieczeństwa i stanowiło inspirację do podnoszenia kwalifikacji, dołącz do nas!

oferujemy

- pracę w zgranym, zaangażowanym zespole

- duże wsparcie dla nowych pracowników – możesz liczyć na pomoc doświadczonego kolegi i niezbędne szkolenia

- dofinansowane posiłki

- dojazdy do pracy z wybranych kierunków (Wrocław, Oława, Oleśnica, Brzeg, Namysłów, Strzelin)

- pakiet benefitów RandstadPlus (kartę sportową, opiekę medyczną oraz zniżki do sklepów)

- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Toyota

zadania

- bieżący serwis narzędzi pracy

- usuwanie bieżących awarii, kontrola maszyn i urządzeń w celu wykrywania uszkodzeń

- prowadzenie podstawowej dokumentacji serwisowanych maszyn i urządzeń

- wykonywanie okresowych przeglądów technicznych sprzętu i infrastruktury

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

- przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

- wykształcenia minimum zawodowego (preferowane kierunki: elektryk, automatyk, elektronik)

- doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu - mile widziane

- doświadczenia w pracy z rysunkiem technicznym i dokumentacją techniczną

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- uprawnienia SEP - mile widziane

W razie zainteresowania prześlij CV lub wyślij SMS o treści UTRZYMANIE RUCHU na numer 695-951-820 . Oddzwonimy i przedstawimy ofertę!