pracownik utrzymania ruchu, jelcz-laskowice

lokalizacja
jelcz-laskowice, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

katarzyna bieniek+48 501325651
numer referencyjny
/147/09/2018/KB - 53797

opis stanowiska

Obierz właściwy kierunek - pracuj w Toyota Motor Manufacturing Poland w Jelczu-Laskowicach.

Nasi pracownicy współtworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Obecnie pracujemy nad nową koncepcją projektowania i tworzenia samochodów. Dołącz do naszego zespołu!

oferujemy

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

·        jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju

·        szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów

·        zakwaterowanie i pracę w bliskości Wrocławia, miasta o bogatej ofercie kulturalnej, edukacyjnej i rozrywkowej

·        atrakcyjny pakiet relokacyjny w ramach którego zapewniamy:

Ø służbowe mieszkanie dofinansowane przez okres 6 miesięcy

Ø wsparcie finansowe - jednorazowy dodatek pieniężny w wysokości 4500 zł brutto

Ø wsparcie w przeprowadzce

Ø pomoc w znalezieniu pracy dla partnera/małżonka

·        uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa

·        pracę w zgranym zespole – nasi pracownicy cenią sobie atmosferę pracy

·        bogaty pakiet benefitów zawierający między innymi: opiekę medyczną, ubezpieczanie na życie

·        dofinansowane dojazdy do pracy z wybranych kierunków (Strzelin, Oława, Brzeg, Namysłów, Bierutów, Oleśnica, Wrocław), dofinansowane posiłki, kartę Multisport.

zadania

·        zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń

·        realizacja planu przeglądów i remontów maszyn

·        rozwiązywanie problemów technicznych

·        analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawaniu

·        wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn

oczekujemy

·        posiadasz wykształcenie minimum zawodowe techniczne

·        rysunek techniczny i dokumentacja techniczna nie są dla Ciebie tajemnicą

·        jesteś dyspozycyjny do pracy zmianowej (4-brygady)

Dodatkowym atutem będzie:

·        doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu

·        znajomość procesów diagnostycznych i naprawczych z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki i/lub pneumatyki

·        znajomość zasad programowania PLC

Aplikuj lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem tel. 501325651