pracownik utrzymania ruchu, kutno

lokalizacja
kutno, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

numer referencyjny
/155/01/2019/MG - 55940

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów w międzynarodowej firmie. Sprawdź, jak pracuje się w wyróżniającej się atmosferze pracy w z doskonałą kulturą organizacyjną! To ta oferta jest dla Ciebie. Nie czekaj aplikuj już teraz!!!

W związku z rozbudową działu produkcyjnego dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownika utrzymania ruchu.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • szkolenia, możliwości rozwoju i awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych,
  • wysokie standardy bezpieczeństwa,
  • pakiet socjalny.

zadania

  • utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego,
  • czytanie i interpretowanie rysunków technicznych , schematów elektrycznych w celu wykrywania awarii i usterek,
  • usuwanie awarii i nadzór nad właściwym funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych,
  • analiza i modyfikacja programów sterowników PLC,
  • wymiana oprzyrządowania, przezbrajanie maszyn.

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego (wyższe będzie atutem),
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość sterowników PLC (S7,AB),
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na odczytanie dokumentacji technicznej,
  • znajomość serwonapędów będzie dużym atutem.

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad (nr agencji 47)