pracownik w dziale utrzymania ruchu, michałów-reginów

lokalizacja
michałów-reginów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

agata tomczyk-śmieszna+48 605944299
numer referencyjny
/217/10/2020/AT - 66044

opis stanowiska

Dla naszego klienta ,firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby do działu utrzymania ruchu.

Jeśli szukasz stabilnej, pełnej wyzwań pracy i posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku -aplikuj!

oferujemy

  •         Umowę o pracę
  •         Ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie,
  •         Możliwość rozwoju zawodowego,
  •    Pracę z doświadczonym zespołem
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta multisport, ZFŚS)

zadania

  •         Nadzór nad parkiem maszynowym linii produkcyjnych
  •         Nadzór nad infrastrukturą zakładu
  •         Usuwanie awarii z analizą przyczynową oraz odpowiednim raportowaniem
  •         Udział w planowaniu działań prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz ich regularne wykonywanie
  •         Korzystanie, tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  •         Raportowanie działań zgodnie z przyjętymi zasadami
  •         Wprowadzanie i utrzymywanie zasad 5S
  •         Analizowanie problemów i wdrażanie usprawnień i modernizacji maszyn i urządzeń,
  •         Udział w przezbrojeniach linii produkcyjnych
  •         Współpraca z działem produkcji i jakości
  •         Nadzór nad pracą serwisów zewnętrznych
  •         Przestrzeganie zasad BHP i utrzymania porządku

oczekujemy

  •         Wykształcenie techniczne
  •         Wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, podstawy automatyki
  •         Doświadczenie w dziale UR w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  •         Postawa zorientowana na szukanie rozwiązań i ciągłe doskonalenie
  •         Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  •         Komunikatywność i nastawienie do pracy zespołowej
  •         Otwartość i chęć przyswajania nowej wiedzy
  •         Dbałość o przestrzeganie zasad BHP oraz porządku
  •         Uprawnienia SEP grupy 1 i 3