pracownik w serwisie, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

izabela jakubiak+48 697240229
numer referencyjny
/185/10/2020/IJ - 66020

opis stanowiska

Jesteś zmotywowany do podjęcia pracy od zaraz!?

Nie czekaj! Nie zmarnuj szansy na doświadczenie w serwisie elektroniki użytkowej!

Zdobądź doświadczenie i zarób fajne pieniądze!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową;
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • 2 zmiany - 06:00 do 14:00 i 14:00 do 22:00;
  • 3400 zł brutto + 800 zł brutto premii = 4200 zł brutto + premie uznaniowe! za wyniki!
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w sobotę ? zarób dodatkowo 200 zł netto! za każdą sobotę w miesiącu! 4 soboty - 800 zł netto!
  • premia frekwencyjna wypłacana co 6 miesięcy w kwocie 500 zł brutto;
  • dodatkowo: przepracujesz pierwsze 2 miesiące - 200 zł netto dodatku, przepracujesz kolejne 2 miesiące kolejne 200 zł netto!
  • dodatkowo polecaj znajomych do pracy i zarabiaj za polecenia!

zadania

  • selekcja działającego sprzętu od popsutego;
  • drobne naprawy elektroniki.

oczekujemy

  • zmotywowania do rozpoczęcia pracy od zaraz!