pracownik w znanej i lubianej sklepo-kawiarni, zielona góra

lokalizacja
zielona góra, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena skomra+48 501331880
numer referencyjny
/65/12/2018/MS - 55496

opis stanowiska

Studencie połącz pracę ze studiami.Dołącz do nas.Praca w znanej i lubianej sklepo-kawiarni w Zielonej Górze

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie ze stawką 14 zł brutto / h
  • elastyczny grafik,
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy oraz kapsułek,
  • benefity w postaci karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, zniżek do kin i restauracji

zadania

  • obsługa klienta,
  • sprzedaż,
  • zamówienia,
  • dbanie o czystość miejsca pracy.

oczekujemy

.Zdajemy sobie sprawę, że jesteś młody i nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego - nic nie szkodzi! Wszystkiego od podstaw Cię nauczymy i pokażemy. A jeśli pojawią się pytania w trakcie pracy zawsze chętnie pomożemy!Poszukujemy osoby lubiącą kontakt z klientem, z gotowością podjęcia pracy. Zainteresowała Cię oferta pracy wyślij CV jako odpowiedź na ogłoszenie lub sms o treści Praca Zielona Góra na numer 501 331 880 na pewno oddzwonimy!!!