pracownik wsparcia technicznego, włocławek

lokalizacja
włocławek, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

dominika muszyńska+48 607308901
numer referencyjny
/246/08/2019/DM - 60052

opis stanowiska

Szukasz zatrudnienia na terenie Włocławka? Jesteś dyspozycyjny i chętny do podjęcia pracy od zaraz? Dobrze trafiłeś!

Szukamy osób do pracy na produkcji w branży spożywczej!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z dłuższą perspektywą współpracy,
  • pracę w dogodnej lokalizacji na terenie Włocławka,
  • możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku mechanik maszyn,
  • możliwość skorzystania z dodatkowym benefitów tj. karta sportowa, pakiet medyczny czy zniżki na rozrywkę,

zadania

  • pomoc przy wykonywaniu drobnych napraw maszyn produkcyjnych,
  • wsparcie linii produkcyjnej,
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy,

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • zmysłu lub wykształcenia technicznego (bądź mechanicznego),
  • książeczki SANEPID.