pracownik/ca linii produkcyjnej, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

jagoda bańczyk+48 665301703
numer referencyjny
/290/09/2020/JB - 65569

opis stanowiska

Mamy dla Ciebie ofertę pracy, która da Ci mnóstwo korzyści. Pracuj w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży automotive. Skontaktuj się z nami i zobacz ile możesz zyskać w bardzo krótkim czasie!

Obecnie ​dla firmy Magna Formpol Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach (ul. Cielmicka 44) poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK/CA LINII PRODUKCYJNEJ

oferujemy

  • pracę w trybie III-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią miesięczną - zadaniową i 4-miesięczną - absencyjną
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych dodatkowych korzyści
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce - 190 zł/miesiąc
  • pracę w dobrej lokalizacji zarówno dla transportu miejskiego - przystanek autobusowy naprzeciwko firmy, jak i prywatnego - bezpłatny parking dla pracowników
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia)

zadania

  • wykonywanie prac produkcyjnych na liniach półautomatycznych i automatycznych spawalni, montażu, tłoczni, aluminium
  • osiągnięcie założonych wskaźników poprzez przestrzeganie technologii, doskonalenie procesu produkcyjnego, rozmieszczenie detali przy liniach
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą przyrządów kontrolno- pomiarowych, sprawdzianów, suwmiarki, mikrometru, kątomierza
  • podejmowanie i realizacja zadań (usuwanie mikropostojów max do 5 min) w celu zmniejszenia strat z tytułu awarii linii, ilości napraw i usterek środków pracy
  • realizacja założonych celów produkcyjnych w oparciu o instrukcje i regulaminy wewnątrzzakładowe oraz polecenia przełożonego

oczekujemy

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych oraz dobrego wzroku
  • doświadczenia w pracy produkcyjnej oraz z przyrządami pomiarowymi
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w nadgodzinach
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności
  • odpowiedzialności, zaangażowania