pracownik/ca magazynu praca w weekendy, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

izabela bochenek+48 609533003
numer referencyjny
/277/08/2019/IB - 60087

opis stanowiska

Szukasz dodatkowej pracy w weekendy? Lubisz pracę zespołową? Chcesz zdobyć doświadczenie i pracować w miłej atmosferze? A może szukasz pierwszej pracy?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy :)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • stała stawka godzinowa i możliwość wypracowania premii
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów Randstad PLUS (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • wprowadzanie danych do systemu magazynowego
  • praca ze skanerem
  • przygotowywanie towarów do wysyłki

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w soboty i niedziele w godzinach 06:00-16:00
  • dogodny dojazd do miejsca pracy - Katowice, ul. Porcelanowa
  • motywacja i chęć do pracy