pracownik/ca magazynu, chorzów

lokalizacja
chorzów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

monika szpyrka - 695-951+48 820
numer referencyjny
/155/07/2018/MS - 52597

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia ? Masz dobry dojazd w okolice Chorzowa?

Aplikuj i wybierz termin od kiedy chcesz rozpocząć pracę!

oferujemy

  • możliwość długoterminowej współpracy
  • atrakcyjna stawka godzinowa + podwójnie płatne soboty i inne dodatki
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia na magazynie
  • wypłata zawsze na czas,
  • opiekę konsultanta Randstad
  • umowa zlecenie – możliwość podpisania umowy nawet na rok!
  • praca w dogodnej lokalizacji – Chorzów Batory – możliwy dojazd z Chorzowa, Świętochłowic, Rudy Śląskiej, Katowic, Siemianowic Śląskich

zadania

  • proste prace pomocnicze
  • pakowanie, sortowanie przesyłek
  • zbieranie zamówień

oczekujemy

  • chęci do pracy, zaangażowania
  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Agencja zatrudnienia- nr wpisu 47.