pracownik/ca magazynu, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

monika szpyrka - 695-951+48 820
numer referencyjny
/373/11/2018/MS - 55206

opis stanowiska

Interesuje Cię praca na magazynie? Szukasz swoje pierwszej pracy lub chcesz się rozwijać zawodowo? Mamy ofertę dla Ciebie!

Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę w hurtowni farmaceutycznej na stanowiskach: PRACOWNIK MAGAZYNU!

oferujemy

  • pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę tymczasową, praca w niepełnym wymiarze etatu (godziny pracy 16-21)!
  • możliwość rozwoju i zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie!
  • umowę o pracę tymczasową,
  • dodatkowe benefity.

zadania

  • skanowanie i kompletacja zamówienia,
  • sprawdzanie towaru pod względem jakościowym,
  • przygotowanie produktów do wysyłki.

oczekujemy

  • wysokiej motywacji do pracy,
  • zaangażowania i odpowiedzialności.

Nie wymagamy doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy!

Prześlij CV lub zadzwoń!

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47