pracownik/ca montażu, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena lenard+48 505098922
numer referencyjny
/317/02/2019/ML - 56760

opis stanowiska

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko pracowników montażu.

Jeśli lubisz prace manualne, jesteś precyzyjny/precyzyjna i nie boisz się wyzwań to mamy ofertę pracy dla Ciebie!

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • możliwość rozwoju i nauki wśród najwyższej klasy specjalistów
  • dla najlepszych istnieje możliwość zatrudnienia w strukturach klienta
  • program Randstad Plus (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

zadania

  • prace manualne związane z montażem małych komponentów
  • przygotowywanie elementów do montażu
  • obsługa narzędzi pomiarowych, lutownicy itp.
  • praca w systemie jedno lub dwuzmianowym

oczekujemy

  • umiejętność pracy z instrukcjami produkcyjnymi
  • doświadczenie w pracy przy produkcji małych elementów lub montażu - mile widziane
  • zdolności manuale, precyzja i dokładność
  • motywacja i chęć do nauki