pracownik/ca produkcji, bytom

lokalizacja
bytom, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

wioleta dziedzic+48 +48667800953
numer referencyjny
/134/09/2020/WD - 65426

opis stanowiska

Pracownik produkcji od zaraz ---> atrakcyjna stawka!

Szukasz dobrze płatnej pracy, blisko Twojego miejsca zamieszkania? Dobrze trafiłeś – aplikuj już dziś!

oferujemy

stawkę godzinową 20 zł/h brutto

stawka za pracę w godzinach 22.00 – 06.00 – 22 zł/h brutto

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

dogodna lokalizacja – Bytom Bobrek (dojazd m.in. autobusami linii 118, 39, 183)

możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach

zadania

odbiór ręczny wyprodukowanego materiału

układanie gotowego produktu na paletach

dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

oczekujemy

siły fizycznej i wytrzymałości (pakowanie ciężkiego komponentu – wełna mineralna))

dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym (2/1 – 2 dni pracujące po 12h i 1 dzień wolnego), w godzinach 07.00 – 19.00, 19.00 – 07.00

nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści BYTOM na numer 667 800 953, a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

  • Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47