pracownik/ca produkcji, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

joanna makselon+48 512102648
numer referencyjny
/120/01/2019/JM - 55906

opis stanowiska

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej okolicy? Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

Aplikuj już dziś albo wyślij sms o treści „PRACA”

pod numer 512102648 - oddzwonimy.

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
  • wynagrodzenie stałe + premia miesięczna- wypłata zawsze na czas!
  • pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).
  • dogodny dojazd do firmy transportem publicznym
  • krótki czas rozpoczęcia pracy - prowadzimy szybki proces rekrutacji

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie manualnych prac na linii produkcyjnej
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • współpraca z pozostałymi działami
  • przestrzeganie wewnętrznych przepisów i regulaminów

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • zdolności manualnych
  • gotowość podjęcia pracy na pełny etat w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na produkcji