pracownik/ca produkcji, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia obara+48 697 800 949
numer referencyjny
/250/07/2020/SO - 64578

opis stanowiska

Chcesz się przekonać jak powstają najlepsze herbaty na świecie i mieć swój udział w ich produkcji?

Pracuj z nami w Unilever w Katowicach-Szopienicach.

oferujemy

- stawkę za godzinę 16,50 zł brutto, premia za 4bryg. 195 zł brutto, premia uznaniowa do 300 brutto, dodatek za pracę w nocy

- umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)

- bezpłatny transport z miejscowości: Czeladź, Katowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie

- wdrożenie pod okiem opiekuna

- pracę w fajnej atmosferze

- możliwość skorzystania ze sklepiku zakładowego – zakupy topowych marek spożywczych w bardzo atrakcyjnych cenach!

- paczki okolicznościowe z produktami firmy

- możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach

- opieka naszego Konsultanta na miejscu aż 5 dni w tygodniu

- po okresie wdrożenia możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i wynagrodzenia poprzez naukę obsługi maszyn typu foliarka, etykieciarka, kartoniarka oraz maszyn do pakowania herbaty

zadania

- ręczne pakowanie pudełek z herbatą do opakowania zbiorczego

- wizualna kontrola jakości gotowego produktu

oczekujemy

- dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym 6/2, czyli 6 dni pracy po 8h i 2 dni wolnego

- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (jeśli nie masz – poczekamy aż wyrobisz)

- motywacji do podjęcia zatrudnienia i zostania na dłużej J

- zaangażowania

- nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści HERBATA na numer podany w ogłoszeniu, a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty!