pracownik/ca produkcji, kornice

lokalizacja
kornice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
400
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

angelika wojcieszek+48 667 801 139
numer referencyjny
/233/08/2020/AW - 65057

opis stanowiska

Jeśli masz niewielkie doświadczenie lub dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową i szukasz stabilnej pracy. Ta praca jest właśnie dla Ciebie! Pracuj z nami dla naszego Klienta w Kornicach – lidera w branży produkcji okien.

oferujemy

  • stawkę za miesiąc – 2500 zł na rękę!
  • wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku oraz niektóre soboty w zależności od zapotrzebowania produkcji)
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • po okresie współpracy z agencją, możliwość pracy na lata bezpośrednio u Klienta
  • transport z miejscowości: Bierawa, Branice, Dziergowice, Głogówek, Głubczyce, Grabówka, Jastrzębie Zdrój, Kędzierzyn-Koźle, Olza, Pilszcz, Pszów, Racibórz, Radlin, Rudy, Rybnik, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Żory – bilet dzienny za jedyne 4,50 zł!
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z bogato zaopatrzonej stołówki pracowniczej – 2-daniowy obiad tylko 16 zł!

zadania

  • praca przy produkcji okien
  • kontrola jakości wyprodukowanych komponentów
  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00 – 14.00 ; 14.00 – 24.00 (w sezonie zwiększonej produkcji) ; 22.00 – 06.00 oraz niektóre soboty
  • motywacji do podjęcia zatrudnienia i zostania na dłużej
  • zaangażowania i siły fizycznej
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij SMS o treści OKNO na numer 667 801 139 a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty!