pracownik/ca produkcji, kornice

lokalizacja
kornice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
100
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja kurek+48 663541651
numer referencyjny
/167/11/2020/AW - 67465

opis stanowiska

Rekrutację prowadzimy w pełni zdalnie (on-line i telefonicznie), a badania

wstępne odbywają się w formie TELEPORADY.

Z nami pracujesz bezpiecznie – Sprawdź!

Poznaj nas i naszą ofertę, odwiedzając stronę https://www.randstad.pl/eko_okna/

oferujemy

  • szybki proces rekrutacji w całości on-line
  • stawkę miesięczną – 2500 zł na rękę!
  • pakiet Netflix dla pierwszych 50 pracowników*
  • wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku oraz niektóre soboty w zależności od
  • zapotrzebowania produkcji)
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • po okresie współpracy z agencją, możliwość pracy bezpośrednio u Klienta
  • transport z miejscowości: Bierawa, Branice, Dziergowice, Głogówek, Głubczyce, Grabówka, Jastrzębie Zdrój, Kędzierzyn-Koźle, Olza, Pilszcz, Pszów, Racibórz, Radlin, Rudy, Rybnik, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Żory – bilet miesięczny za jedyne 80 zł lub bilet dzienny za 7 zł
  • karta sportowa i prywatna opieka medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach
  • możliwość skorzystania z bogato zaopatrzonej stołówki pracowniczej – 2-daniowy obiad tylko 16 zł!

zadania

  • praca przy produkcji okien
  • kontrola jakości wyprodukowanych komponentów
  • obsługa maszyn produkcyjnych

oczekujemy

  • siły fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00 – 14.00; 14.00 – 22.00; 22.00 – 06.00 oraz niektóre soboty
  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą wyślij sms KORNICE o treści na numer 663 541 651, a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

* regulamin dostępny pod linkiem https://www.randstad.pl/lp/pk/regulaminetflix.pdf oraz pod numerem podanym w ogłoszeniu