pracownik/pracownica produkcji–huf, tychy

kontakt w randstad
jakub smagło 605 194 894, randstad
rodzaj pracy
praca tymczasowa

lokalizacja
tychy, śląskie
obszar
produkcja
numer referencyjny
/172/12/2017/TK - 48604

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia oraz zaraz. ? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy produkcyjnej? Zgłoś się do Randstad i odkryj plusy pracy z nami! Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowisku: pracownik/pracownica produkcji

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę od zaraz - czas rozpoczęcia pracy max. 2 dni
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • pracę w trybie II lub III zmianowym
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjny pakiet benefitów Randstad Plus (karty sportowe, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość szybkiego przejścia bezpośrednio pod struktury firmy

zadania

  • obsługa maszyn: wtryskarki lub zgrzewarki
  • kontrola jakości gotowych części
  • prace manualne z wyrobem gotowym (montaż)
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy
  • motywacji do pracy

Miejsce pracy: Tychy, ul. Strefowa

Oferta nadal aktualna !! Aplikuj już dziś. Wyślij SMS o treści "Praca Tychy" na numer 605 194 894 a oddzwonimy i

przedstawimy szczegóły oferty.