pracuj w toyota!, jelcz-laskowice

lokalizacja
jelcz-laskowice, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

numer referencyjny
/415/10/2018/MC - 54581

opis stanowiska

Przyjdź na giełdę pracy w swojej miejscowości i znajdź pracę marzeń! Konsultanci RANDSTAD i TOYOTA zapraszają:

  • 23.10.2018 do Świetlicy koło OSP w Bystrzycy w godzinach 16.00-18.00
  • 25.10.2018 do Ośrodka Kultury i Rekreacji(ul. Kasztanowa 16) w Grodkowie w godzinach 11.00-13.00

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(tymczasową bądź stałą - bezpośrednio w TOYOTA)
  •  atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
  •  pracę w zgranym i pomocnym zespole
  •  dopłatę do posiłków pracowniczych i dojazd(z wybranych miejscowości)
  •  atrakcyjny pakiet benefitów

zadania

  • praca na linii montażowej przy produkcji silników samochodowych
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • wizualna kontrola jakości

oczekujemy

  • dokładności przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysokiej motywacji do pracy
  • dbałości o szczegóły
  • sprawności manualnej
  • doświadczenia w pracy na produkcji - mile widziane

Przyjdź na giełdę pracy organizowaną przez RANDSTAD i TOYOTA z aktualnym CV i znajdź pracę marzeń. Nasi konsultanci z chęcią szerzej opowiedzą o ofercie.

Kamila Stryszewska - 697 102 690