praktyka w dziale kontroli jakości, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Biotechnologia, Farmaceutyka
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata błaszczyk+48 +48 661600007
numer referencyjny
/294/04/2021/MB - 69510

opis stanowiska

Fabryka w Poznaniu jako część globalnej sieci fabryk GSK zajmuje się wytwarzaniem tabletek, kapsułek, maści i kremów. Jesteśmy z jednych najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych. Leki z poznańskiej fabryki trafiają do ponad 130 krajów na całym świecie.

Zapraszamy do wysyłania CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim.

oferujemy

Dołącz do naszego zespołu na sześciotygodniowe, bezpłatne praktyki i poznaj biznes w dynamicznej, międzynarodowej organizacji, która pomaga ludziom osiągać więcej, czuć się lepiej, żyć dłużej.

zadania

  • wykonywanie analiz produktów leczniczych i surowców
  • zapoznanie się z wybranymi technikami analitycznymi m.in. UV-Vis, TLC
  • zapoznanie się z podstawowymi procesami analitycznymi m.in. wyznaczanie czasu rozpadu, uwalnianie substancji czynnej, wyznaczanie średniej masy tabletek
  • dokumentowanie i raportowanie wyników badań z przeprowadzonych analiz
  • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • zapoznanie się z procesem ciągłego badania stabilności m.in. występowanie stref klimatycznych, komory stabilnościowe, cykl życia próbki stabilnościowej
  • wykonywanie analiz materiałów wyjściowych
  • obsługa prób surowców / materiałów opakowaniowych
  • prowadzenie monitoringu mikrobiologicznego środowiska wytwarzania
  • identyfikacji drobnoustrojów

oczekujemy

  • studenci przynajmniej  III roku studiów  na kierunkach:  farmacja, chemia, technologia chemiczna, biologia, towaroznawstwie lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • motywacja do nauki  i nabywania nowych umiejętności
  • umiejętność pracy w zespole